Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko
Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko

Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko

Společnost Kos-Plast byla založena v roce 2012. Jsme polský výrobce a dodavatel gumárenských směsí. Počátky naší činnosti byly zaměřeny na prodej nadprodukčních směsí, jejichž dobrá kvalita a kvalita zpracování vytvořily pevný základ pro velmi atraktivní nabídku na trhu.

Výsledkem byl projekt dalšího rozvoje, jehož cílem bylo co nejlépe sladit očekávání zákazníků a připravenost na opakované dodávky. Proto jsme v roce 2014 zahájili vlastní výrobu kaučukových směsí, které provádíme pro jednotlivé objednávky zákazníků, přizpůsobujeme jejich parametry a použitelnost konkrétním výrobním podmínkám a podrobným požadavkům zákazníků.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem s nákupem, posuzováním a zpracováním pneumatik se specializujeme na výrobu otěruvzdorných směsí, jejichž obrovská použitelnost se používá v mnoha průmyslových odvětvích, jako je zemědělství, stavebnictví nebo automobilový průmysl.

Aniž bychom se v roce 2018 vyhnuli každodenním výzvám, rozšířili jsme naši nabídku o pryžové směsi vyrobené od nuly a představili jsme pro výrobu barevné směsi.

Skutečnost, že se nezabýváme hromadnou výrobou, nám umožňuje velmi speciální a flexibilní zpracování každé zakázky, a tedy velmi pohodlný model zákaznického servisu pro příjemce. Politika společnosti předpokládá snahu o co nejúplnější naplnění jejích potřeb.

Kaučukové směsi, které vyrábíme, jsou podrobovány periodickým zkouškám v akreditovaných externích laboratořích. Abychom zajistili jejich opakovatelnost, zaměřujeme se také na dlouhodobou spolupráci se spolehlivými a pravidelnými dodavateli.

Zveme vás ke spolupráci

Galeria zdjęć

Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko Výrobce a distributor kaučukových směsí Kauczuk NR / SBR / EPDM Polsko

Kontaktní informace

Рейтинг@Mail.ru